O UBYTOVÁNÍ


Bílé Karpaty jsou cenné především pro svoje květnaté, orchidejové louky se solitérními stromy. Součástí těchto luk jsou četná prameniště, lemy a křoviny; vyskytuje se zde na 75 chráněných druhů cévnatých rostlin, z toho 20 druhů orchidejí (toříč čmelákovitý, vstavač vojenský, pětiprstka, atd.)UPOZORNĚNÍ : VAŠE ČTYŘNOHÉ MILÁČKY SEBOU PROSÍM NEBERTE.Kliknutím na obrázek získáte více informací ...


Pro hosty je k dispozici celé přízemí objektu, kde jsou dva pokoje, společná místnost s krbem a kuchyně. Po dohodě je přístupný také sklad se sportovními potřebami. Budova je zděná s dřevěnými stropy, které jsou příznivé pro zachování přirozeného elektrického pole Země. Spolu s čistým vzduchem Bílých Karpat je tak vytvořen první předpoklad pro klidný a zdravý spánek.
Ze společného centrálního prostoru lze vejít do kuchyně. Vybavena je kuchyňskou linkou s elektroplynovým sporákem, odsavačem, dvojdřezem a umyvadlem. V  zásuvkách najdete kompletní kuchyňské vybavení, příbory a nádobí. K rychlé přípravě jídel můžete použít mikrovlnku a rychlovarnou konvici, k uložení potravin ledničku a mrazničku.
K dispozici jsou dva pokoje. Každý je vybaven 3 lůžky + 1přistýlkou, skříní, psacím stolem a TV. V pokojích je na dřevěné podlaze koberec, jinak je použita dlažba (ve společné místnosti vytápěná). Každý pokoj má vlastní hygienické příslušenství (sprcha, umývadlo, WC, toaletní potřeby). Z pokoje je přístupná společná část s krbem, výhled je do zahrady.
Ubytovací zařízení je ideální pro větší rodinu nebo skupinu známých v počtu do 8 osob (pro dobrodruhy navíc 2 místa ve stanu s podsadou). Objekt je vhodný i pro zimní dovolenou. Vytápěn je teplovodně (plyn nebo krbová kamna) s regulací v pokojích hostů. Příprava teplé vody je centrální. Zdrojem pitné vody je veřejný vodovod, o odpadní vody se stará kanalizace s ČOV Radějov.
Mimo dny, které budete věnovat výletům a krásné přírodě Bílých Karpat, je možné využít travnatého hřiště, v létě pro rodinné příslušníky bazénu s přelivem hloubky 1,2 m a ostatního vybavení. Zahrada o ploše asi 1000m2 je oplocená, její součástí je rákosem porostlý mokřad, ohniště, ruské kuželky, několik vzrostlých moruší a samozřejmě javory.